Dwie Lewe Ręce i nogi

„Dwie lewe ręce”

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim dla nauczycieli klas I-III, chcących podwyższyć swoje kwalifikacje, animatorów, stażystów, chcących wzbogacić swoje CV, oraz wszystkich tych, dla których samorozwój to najlepsza inwestycja.
 
Jeżeli jesteś osobą, dla której plastyka, sztuka i tworzenie to czarna magia, albo brudzenie się w sensorycznej piance wraz z dzieciakami to nie twoja bajka, ale czasem jednak musisz się przemóc i poprowadzić zajęcia plastyczne lub techniczne, to mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie! Kurs „dwie lewe ręce” to zestaw gotowych zbiorów prac plastycznych na wszystkie 4 pory roku. Nasz instruktor podczas warsztatów przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy tworzenia prac i zdradzi, jak w szybki i sprawny sposób rozwijać swoje kreatywne spojrzenie na plastykę i technikę. Jeżeli więc zajęcia plastyczno-techniczne przychodzą Ci z trudem, zarezerwuj swoje miejsce na TYCH warsztatach!
 
Znudziły Ci się kaczuchy tańczone na każdej akademii? Masz ochotę zainspirować się do działania i poznać nowe choreografie?
Dwie lewe nogi, to kompleksowe szkolenie, które pokaże jak prawidłowo tworzyć choreografie i krótkie formy inscenizacyjno- muzyczne. Ponadto poznasz nowe kroki, figury i piosenki, do których stworzone układy będą prawdziwym hitem!
Z warsztatów wyjdziesz nie tylko z nową widzą i wyuczonymi tańcami, ale nauczysz się również samodzielnie rozwijać, modyfikować i ulepszać swoje inscenizacje.
 
Zajęcia są prowadzone metodą warsztatową, więc kżady uczestnik będzie miał możliwość stworzenia wszystkich prac plastycznych i tanecznych prezentowanych na warsztatach. Podczas zajęć wykorzystywane będą łatwo dostępne i niskobudżetowe materiały takie jak: Tektura, kartki, papier kolorowy, butelki, rolki po papierze toaletowym, chusty, taśmy itp. Dzięki temu uczestnicy nie muszą się martwić, że ich domowy, czy szkolny budżet nie będzie wystarczający, by powtórzyć takie zajęcia w szkole.
 
Każdy uczestnik otrzymuje BON RABATOWY na kolejne warsztaty w Pracowni Szkoleniowo – Eventowej RELAX.
 
KOSZT:
150 zł jeden Kurs (2 lewe ręce lub 2 lewe nogi)
200 zł dwa kursy (2 lewe ręce + 2 lewe nogi + obiad GRATIS)
 
Czas szkolenia:
4 h (dwie lewe ręce) + 4h (dwie lewe nogi)
 
Plan pracy warsztatowej:
 
Blok plastyczno – techniczny LATO
Blok plastyczno – techniczny JESIEŃ
Blok plastyczno – techniczny ZIMA
Blok plastyczno – techniczny WIOSNA
Przerwa obiadowa (dla osób realizujących dwa warsztaty)
Blok taneczny – taniec z rekwizytem
Blok taneczny – Broadway dla dzieci
Blok taneczny – inscenizacje muzyczne
Blok taneczny – Metoda odtwórczo-naśladowcza/podstawy choreografii/ taniec w plenerze
 
Cena zawiera:
 
Udział w warsztatach
Materiały reklamowe i szkoleniowe
Bon rabatowy na kolejną wizytę w pracowni
Candy bar (kawa/herbata/napoje/owoce/ciasto/fondue czekoladowe)
Certyfikat uczestnictwa w warsztatach/ 2 certyfikaty
Materiały niezbędne do udziału w warsztatach